About


About:Tento blog je určen všem kteří se zajímají o tyto témata : Deníček,  fotografování, vaření, DIY ruční práce, kosmetika, photoshop návod a PC grafiku. Tento blog je AUTORSKÝ, pokud chceš něco z mého blogu použít, uveď vždy odkaz na můj blog.

This blog is intended for all who are interested in these themes: Diary, photography, dogs,cooking, DIY handicrafts, cosmetics, photoshop tutorials and PC graphics. This blog is copyrighted, unless you want something to use from my blog, please always link to my blog. Vítejte !

O autorce :
Jmenuji se Martina, ale vystupuji pod svým pseudonymem Lori De Vaga. Je mi 22 let a zajímám se především o témata výše uvedeno. Musím podotknout že jsem vášnivá tvořilka pc grafiky , designu a také web. šablon. Žiju v malém měste v severních čechách. Mám svůj názor na svět, je jen na vás zda budete se mnou a mým blogem sympatizovat. Zbožňuju svýho russlího kamaráda Ronnyho.

Welcome !

About author :
My name is Martina, but I stand under my pseudonym Lori De Vaga. I am 22 years old and I am interested primarily in themes above. I must say that I am passionate creative girl, but i like too pc graphics, design and web templates. I live in a small town in northern Czech Republic. I have my view of the world, it's up to you whether you will be with me and my blog sympathize. I love my russel friends Ronny.

Žádné komentáře:

Okomentovat